INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
RAIL tour Fanda je tady!
Pro všechny
5.11.2017 19:30Jana Pletkova

RAIL tour Fanda je tady!

Kto ste pravidelným účastníkom alebo fanúšikom nášho adrenalínového vlakového závodu RAIL tour, tak Vám iste neuniklo, že tento rok sme po skončení závodu neotvorili fanúšikovské zbieranie checkpointov na Facebooku. Jediným dôvodom ale bolo, že sme pre Vás pripravovali niečo LEPŠIE. A tým je RAIL tour Fanda.

Radi by sme Vás do tejto nesúťažnej aktivity zapojili oficiálnou cestou. A tak sme vytvorili sekciu na našom webe www.railtour.cz. Nájdete tam zoznamy checkpointov zo všetkých ročníkov, pravidlá zapojenia, a hlavne nádhernú mapu, kde budú zobrazené všetky dobyté chceckpointy i s menami a fotkami. Naším spoločným cieľom bude navštíviť všetky tieto miesta, a tak pokoriť krásnu Českú republiku. Podarí sa nám to niekedy? Za koľko rokov? Čím viac ľudí sa zapojí, tým skôr to bude smile.

Možno sa tu nájde ešte niekto, kto nevie, čo je to závod RAIL tour. Skúsim to zhrnúť pár vetami: RAIL tour je týmový závod v dobývaní checkpointov, ktorý kombinuje pešiu turistiku s cestovaním vlakmi, stratégiu s rýchlosťou, a adrenalín s efiktivitou plánovania. Tento závod beží už 7 rokov, a cez leto v termíne od 30. 7. do 3. 8. 2018 nás čaká ďalší ročník.

No a RAIL tour Fanda je jeho doplnková nesúťažná forma. Oproti oficiálnemu závodu nie je treba, aby sa nikto registroval ani nám platil štartovné, nemusíte si skladať teamy, ani chodiť nočné prechody hôr. Je to teda voľnočasová aktivita fanúšikov, ktorí si môžu vyskúšať RAIL tour "nanečisto" a môžu sa nechať inšpirovať a motivovať k turistike.

Podmienky v skratke:

  • zapojiť sa môže jednotlivec i skupina
  • môžete použiť akýkoľvek dopravný prostriedok (a teda nie len nohy a vlak, ako v RAIL tour)
  • fotky môžete poslať aj s meškaním niekoľkých dní, či týždňov smile
  • nemusíte plniť žiadne "odpustky", ani "bonusové body", ani "povinný checkpoint" (kto neviete, čo tieto veci sú, mrknite pravidlá závodu)
  • negatívum: nedostávate žiadne body smile odmenou je dobrý pocit z nášho spoločného dobývania mapy

Keďže nesúťažné dobývanie prebiehalo aj v minulých ročníkoch, nezačíname na nule. Rozhodli sme sa (so súhlasom zúčastnených) použiť Vami zaslané fotky, a započítali sme ich ako dobyté v RAIL tour Fandovi. Jedná sa hlavne o fotoalbumy na FB z roku 2014/2015, 2015/2016 a 2016/2017. Na mape ich spoznáte podľa toho, že každý dobytý checkpoint bude mať pridelenú farbu podľa ročníku, v ktorom bol prvýkrát navštívený.

Čo sa týka tohto ročníka, 2017/2018, tak ten je celý ešte pred nami! Pozývame Vás, aby ste navštevovali nové miesta a posielali svoje fotky. Ak ste nejaké miesto zo zoznamu checkpointov už dobyli, a bolo to po 7. 8. 2017, tak nám ho tiež neváhajte poslať. Miesta, ktoré ste navštívili pred týmto dátumom by ste žiaľ museli navštíviť znovu, pretože v záujme zachovania datovania jednotlivých ročníkov závodu nemôžeme ísť tak moc do minulosti. Ďakujeme za pochopenie.

V prípade, že by ste chceli viac podrobných info, môžete si prečítať pravidlá RAIL tour Fandy, alebo nám napísať na FB stránku RAIL tour.

Na úplný záver by som chcela povedať, že zoznam checkpointov obsahuje navrhnuté i vylosované miesta zo všetkých 7 ročníkov, a teda je to určitý súhrn tých najzaujímavejších miest, aký len naši organizátori (medzi ktorými sú niektorí horali, športovci, vojaci, a super googliči) dokázali dať do kopy. Takže ak by Vás náhodou nelákalo sa zapojiť ani do závodu RAIL tour, ani do tejto fanúšikovskej voľnej aktivity, stále sa na ten zoznam môžete mrknúť a môže Vám to poslúžiť na dobré tipy na výlety. Berte to od nás ako malý darček, z lásky k turistike a z lásky k Česku smile.

V prípade, že sa rozhodnete svoju fotku poslať, verím, že nám to bude všetkým robiť radosť, keď sa bude plniť mapa navštívenými miestami. Mne osobne to robí radosť velikú!

Lenka Havelková

RAIL tour Fanda

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Studentský pastor Jana Polehna +420 731 619 487

Najdete nás na Facebooku

Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1815 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál